Сьогодні ми святкуємо наше професійне свято - Міжнародний день дитячої книги!


Ми пишаємося тим, що можемо дарувати Вашим дітям цю невелику радість - книгу, яка є джерелом духовного й ососбистого розвитку нашого майбутнього покоління.

Цей день - 2 квітня - обрали для святкування не випадково. Саме в цей день народився неперевершений казкар, автор усім відомих "Снігової королеви," "Дюймовочки," "Гидкого каченяти" та інших чудових казок ГАНС КРІСТІАН АНДЕРСЕН!

Ганс Крістіан Андерсен ніколи не був одружений, у нього не було дітей. Та це не завадило йому написати 156 дивовижних казок для дітей усього світу.


Його історії неймовірно проникливі і душевні, проте варто приглянутись ближче, і можна помітити, що у них не тільки любов, доброта, але й глибока мораль, кожна з них - як урок для серця, як дитячого, так і дорослого.

Мало хто знає Андерсена як автора не лише казок, а й значної кількості віршів, поем, п'єс, нарисів, романів. Проте ця сфера діяльності письменника не була такою успішною.

Загалом життя Андерсена було досить складним. Народився у бідній сім'ї. Навчання і початок творчої діяльності були для нього найпохмурішим періодом. До кінця життя він робив величезну кількість помилок на письмі, бо так і здолав грамоти.
Але всі ці труднощі не завадили його світлому розумові і доброму серцю, і світ таки побачив його надзвичайні казки.

Ніколи не переставайте вірити - в казки, в диво, і найголовніше - у себе! ;)