Передзвоніть мені

* Обов'язкові поля

Powered by WebForms

ABABABOOKS.COM.UA

Інтернет-книгарня улюблених книг

видавництва "Абабагаламага"

abababooks

Доставка

В день отримання замовлення (якщо воно надіслане до 17.00 год) ми з Вами зв'яжемося для підтвердження замовлення та узгодження деталей доставки. Якщо ж замовлення надіслане після 17.00 год, тоді ми зв'яжемося із Вами вже наступного дня.

Вибирайте найзручніший для себе спосіб доставки!


Доставка кур'єром (у Львові)

Доставка здійснюється після підтвердження замовлення та узгодження терміну доставки.

Кур'єрська доставка можлива тільки у Львові.

Вартість доставки по Львову - 35 грн.

  

Доставка через Нову пошту

Замовлення, які підтверджені до 17.00 год одного дня, надсилаються наступного дня і протягом 1-3 діб надходять на одне із 1000 відділень в одне із 475 міст України, де Ви зможете з паспортом його забрати згідно графіку роботи відділення.

Пропонуємо обрати оптимальний для Вас склад серед адрес відділень "Нової пошти" чи за допомогою карти відділень, та розрахувати вартість перевезення за допомогою калькулятора.

Мінімальна вартість перевезення - 30 грн. в залежності від ваги та відстані відправки від Львова.

 

Доставка через Укрпошту

Замовлення, які підтверджені до 17.00 год одного дня, надсилаються наступного дня і протягом 5-7 діб надходять в будь-яке із відділень Укрпошти по всій країні, де Ви зможете з паспортом його забрати згідно графіку роботи відділення.

Мінімальна вартість перевезення - 20 грн. Вартість доставки враховує відстань відправки, вагу книг, упакування і заповнення супровідних форм за вимогами Укрпошти.