Передзвоніть мені

* Обов'язкові поля

Powered by WebForms

ABABABOOKS.COM.UA

Інтернет-книгарня улюблених книг

видавництва "Абабагаламага"

abababooks

ПЕРЕДПРОДАЖ! Гаррі Поттер і філософський камінь.ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ

ПЕРЕДПРОДАЖ! Гаррі Поттер і філософський камінь.ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ
Автор: Дж.К. Ролінґ
Ілюстрації: Джим Кей
Переклад: Віктор Морозов
Формат: 226 х 267 мм
Кількість сторінок: 248
ISBN: 978-617-585-100-5

ПЕРЕДПРОДАЖ! Гаррі Поттер і філософський камінь.ІЛЮСТРОВАНЕ ВИДАННЯ

Анотація

ПЕРЕДПРОДАЖ! Нарешті дочекалися! Відтепер ілюстроване видання першої книги Джоан Ролінг про найвідомішого у світі хлопчика-чаклуна "Гаррі Поттер і філософський камінь" можна замовити у нашій інтернет-крамниці abababooks.com.ua!


Якщо ти справжній поттероман і вже не можеш дочекатися погортати перше ілюстроване видання улюблених книг про Гаррі Поттера українською мовою, поспішай замовити у нас на сайті книгу "Гаррі Поттер і філософський камінь" ілюстроване видання на умовах передпродажу. В такому випадку ти:


1) будеш серед перших в Україні щасливців, хто отримає цю книгу (тираж все таки скоро закінчиться);


2) отримаєш можливість купити цю книгу разом із ГАРРІ ПОТТЕР. Книжка-розмальовка за зниженою ціною 410 грн. (загальна знижка -30 грн.)


У вільному продажі книга з'явиться з 25.04.2016, але наші замовники отримуватимуть її уже починаючи із 21.04.2016. Це якщо першого накладу вистачить на усіх бажаючих ;)


Необхідною умовою купівлі книги по передпродажу є передоплата всього замовлення.


Перше ілюстроване видання магічної класики Дж.К. Ролінґ містить у собі безліч пречудових кольорових ілюстрацій Джима Кея, кавалера медалі Кейт Ґрінвей. Це справжнє феєричне свято і для відданих шанувальників цієї книжки, і для нових її читачів. “Побачивши ілюстрації Джима Кея, я була глибоко зворушена. Мені подобається його бачення світу Гаррі Поттера, і я вдячна йому за талановите втілення цього бачення — це для мене велика честь.”