За культовою дитячою повістю Роальда Дала «ВДВ (Великий Дружній Велетень)» знімуть фільм. Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на видання Deadline. Головну роль у кінострічці зіграє Марк Райленс. Фільм вийде на екрани 1 липня 2016 року.

У проекті «Великий Дружній Велетень» Стівена Спілберґ погодився бути  не просто продюсером, а режисером стрічки. Сам Стівен Спілбер зазначає, що це буде для нього абсолютно новою практикою, адже для студії  студії «Disney» він понад 40 років був саме продюсероом фільмів. Таким чином, це буде перший проект, в якому Спілберґ  покаже себе для «Disney» як  режисер.

Нагадаємо, що в повісті Роальда Дала  завоювала любов читачів саме через непересічні та близькі теми, адже  в ній йдеться про дружбу дівчинки Софії, вихованки сирітського притулку, з Великим Дружнім Велетнем, або ж ВДВ. Роальд Дал торкається тем, яких так часто бояться порушувати автори дитячої літератури – смерті, самотності, людської жорстокості. І це все – з притаманним британському письменникові гумором. Український переклад повісті вийшов друком у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» у 2013 році, переклав книжку один із найкращих перекладачі сучасності - Віктор Морозов.  

Джерело:

gazeta.ua.

БараБука