Передзвоніть мені

* Обов'язкові поля

Powered by WebForms

ABABABOOKS.COM.UA

Інтернет-книгарня улюблених книг

видавництва "Абабагаламага"

abababooks

Чудове чудовисько

Чудове чудовисько
Ілюстрації: Максим Паленко
Формат: 130 х 200 мм
Кількість сторінок: 272
Рік видання: з 2006
Вага книги: 0,30 кг
ISBN: 978-966-7047-63-6

Чудове чудовисько

Анотація

У новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива... Це друге — доповнене новими детективними розділами видання талановитого молодого українського письменника. Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху).


Ось чудовий відкук із "Буквоїду" (http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2012/12/19/202017.html)


"І дітям, і дорослим завжди цікавий інший світ, в якому плетуть інтриги, відбуваються карколомні пригоди, а добро у важкій боротьбі таки перемагає зло.
Власний світ монстрів створив дитячий письменник Сашко Дерманський. І відправив чудове чудовисько Чу у світ людей, де воно познайомилося з українською школяркою. Перша книга майбутньої трилогії вже розійшлася 20-ма тисячами примірників. Другу - «Чудове чудовисько у країні Жаховиськ» - вже розкупили 13 тисяч. А це для України - чимало.
«Ця історія вчить не забувати про своїх рідних, піклуватися про них. Вчить дружбі, міцній, правильній, щирій дружбі. Мабуть, вчить людяності», - каже письменник Олександр Дерманський.
Створювати нові образи та світи Дерманському допомагають його власні донечки. А молодша навіть характером схожа на героїню книжки про чудове чудовисько, - каже старша. «Соня - дуже цікава до всього дівчинка, дуже любить щось зробити цікаве, їй все треба знати. І сестричка моя така саме - лізе скрізь, їй треба все знати», - розповідає донька письменника Владислава Дерманська.
У здобутку Дерманського - 14 звичайних та аудіокниг. А останні - про добре, ніжне, рожеве чудовисько - не просто дитячі, а сповнені справжніх почуттів і щирих історій. «З´явився нарешті твір, і власне письменник Сашко Дерманський, який може бути продовжувачем тих найкращих традицій і манери письма веселого, дотепного, зрозумілого, вигадливого», - каже видавець Іван Малкович. Обидві книжки про Чудове Чудовисько написані за лекалами світових дитячих бестселерів: добірна мова, кумедні герої та блискуча вигадка, яка будь-якому школяреві буде до смаку."