Передзвоніть мені

* Обов'язкові поля

Powered by WebForms

ABABABOOKS.COM.UA

Інтернет-книгарня улюблених книг

видавництва "Абабагаламага"

abababooks

Новини
 • Всеукраїнаське мистецьке об'єднання Magnum Opus вклало чудове відео, де прості українці просто на вулиці натхненно читають вірші  відомого українаського поета Сергія Жадана

  Читати далі...
 •  

      Видавництво Bloomsbury вкотре заінтригувало фанів найулюбленішого в світі юного чарівника Гаррі Поттера. Зацікавленяість читачів вкликала поява у  Twitter  перших чотирьох ілюстрацій до оновленого видання про пригоди Гаррі Поттера. Нагадаємо, що українські читачі полюбили чарівний світ Джоан Роулін завдяки видавництву А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.

  Читати далі...
 • Я у скафандрі, я прощаюсь –
  ну, поєхалі – я лізу в мозок свій.
  На старт збігається дивитися півпекла.

  В. Неборак

  Грунтовна, цікава та глибока рецензія   Миколи Ільницького, визнаного літературознавця та чудового  критика   на нову збірку віршів "Літаюча голова"  від "рецитатором власних текстів, продюсером поезо-химеро-рокдійств, концептуалістом кількох фестивалів і рушень", як описує себе сам Віктор Неборак.

  Читати далі...
 • Відомий український поет, громадський діяч та директор улюбленого читачами видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Іван Малкович, у своєму інтерв'ю газеті "День" розповдає про те, як  тривожні події в країні впливають на українську дитячу літературу,  про допомогу та підтримку української армії та про нові тенденції  на книжковому ринку.

  Читати далі...
 •        Ми не стомлюємося повторяти: "Наші читачі, Ви - найкращі!". Ми дуже цінуємо кожного з Вас і намагаємося перед святами дарувати тільки хороші емоції!

       Нарешті ми можемо повідомити - маємо переможця акції "Щасливе замовлення № 3100", яким став Віталій Марковець із Житомира! Нагадаємо, за умовами акції, про яку ми писали раніше, переможцем стане той, чиє замовлення в нас в крамниці ABABABOOKS.COM.UA стане 3100-им.

  Читати далі...
 •       «ABABABOOKS.COM.UA» вітає усіх українських дітей, мамів, татів, дідусів, бабусів, й, взагалі, всі українські родини із Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята дарують Вам тільки домашній затишок та родинне тепло, й будуть сповнені приємними несподіванками!

       Смачної куті й дзвінкої коляди!

  Читати далі...
 •      Київ, 12 грудня 2014. ВВС Україна сьогодні оголосила переможців премії Книга року ВВС – 2014, представленої в партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

       Книгою року ВВС – 2014 став роман Софії Андрухович "Фелікс Австрія", а в номінації Дитяча книга року ВВС – 2014 перемогла книга "Дракони, вперед!" Каті Штанко.

  Читати далі...
 • «Маленький принц» з’явився в нашій інтернет-крамниці!

  Довгоочікувана новина! «Маленький принц» Ентуана де Сент-Екзюпері із ілюстраціями Владислава Єрка від сьогодні можна замовити на умовах передпродажу на сайті нашої крамнички abababooks.com.ua!

  Читати далі...
 • Наші читачі, Ви - найкращі!

  Ми дуже цінуємо кожного з Вас і намагаємося перед святами дарувати тільки хороші емоції!


  Поспішаємо вам повідомити, що на цьому тижневі наша інтернет-крамничка Abababooks.com.ua, якій не так давно виповнилося 2 роки, вже опрацьовувала замовлення під номером 3000, за яке ми обіцяли подарунок, проте, на жаль, воно було скасоване.

  Відповідно шукаємо нового щасливця, яким стане 3100-ий замовник книг в нашій інтернет-крамничці.

  Читати далі...
 • Свято наближається!!!

  Зовсім скоро відбудеться найбільша книжкова подія року - Форум видавців у Львові. Наше "професійне свято" стартує у четвер, 11 вересня і продовжуватиметься аж до неділі, 14 вересня.

  Звичайно ж, там будемо і ми - команда Abababooks.com.ua, щоб допомогти нашому найкращому видавництву А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.

  Читати далі...

Товари від 11 до 20 з 30

на сторінці
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3