До ювілейного Форуму видавців у Львові "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" готує багато сюрпризів для своїх улюблених читачів. Звісно, Іван Малкович не розкриває усіх карт, але нам вдалося підглянути, які книги вже от-от побачить український читач.


По-перше, стартує оновлення серії для молодших школярів (хоча дорослі теж із захопленням це читатимуть, будьте певні ;)

Одна з найкращих і найпопулярніших казкових повістей Роалда Дала вже скоро вийде у світ!

«ВДВ» - це історія зовсім не про сумнозвісних військових :) Це книга про веселі, зворушливі і моторошні пригоди великого дружнього велетня та маленької дівчинки Софії.


Довгоочікуване «ЧУДОВЕ ЧУДОВИСЬКО і ПОГАНЕ ПОГАНИСЬКО» автора неперевершених дитячих повістей та казок Сашка Дерманського. Також своє завершення отримають аж дві трилогії!


Ну і звичайно ж Заключна частина детективної трилогії Андрія Кокотюхи «ТАЄМНИЦЯ ПІДВОДНОГО ЧОВНА». 

Яскравий пошуково-детективний сюжет, який заторкує яскраві події 1918 року про Український морський флот у Криму, не залишить байдужими шукачів пригод.

 

Оновлення не мине і серії УПА. Нова збірка чудової сучасної поезії до Вашої колекції: «АВТОПОТРЕТИ» одного з найоригінальніших поетів-вісімдесятників Назара Гончара.

 

Ну і доросла серія теж поповниться новими виданнями. Одне з них - це збірка літературної прози та есеїстики «ВЕЧІРНІЙ МЕД», автор якої - сучасний український письменник, літературний критик Кость Москалець. Мабуть, кожен з нас хоч раз в житті співав «Лиш вона, лиш вона сидітиме сумна» з пісні «Вона», навіть не здогадуючись, що саме цей чудовий письменник є автором тексту та музики.


Звичайно ж, це ще не все, що підготувало для вас улюблене видавництво. Хочете дізнатися більше? Ага, так ми вам і сказали! :)

Приходьте на Форум видавців у Львові 12-15 вересня і побачте на власні очі.

З нетерпінням чекатимемо вас там!