Свято наближається!!!

          Зовсім скоро відбудеться найбільша книжкова подія року - Форум видавців у Львові. Наше "професійне свято" стартує у четвер, 11 вересня і продовжуватиметься аж до неділі, 14 вересня.

          Звичайно ж, там будемо і ми - команда Abababooks.com.ua, щоб допомогти нашому найкращому видавництву А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА.
Нас можна буде знайти на проспекті Свободи (точніше місце розташування повідомимо на нашій сторінці у Facebook).

          Ну і найкраща новина - наше улюблене видавництво готує цілу купу новинок для 

своїх читачів! Хочете дізнатися, які саме? Читайте далі ;)

  

          Нарешті ми дочекалися третьої частини цього творіння Сашка Дерманського. 

Нові надзвичайні, трохи моторошні, але як завжди захопливі пригоди звичайної дівчинки Соні та незвичайно чудового чудовиська на прізвисько Чу.
          Зовсім скоро Ви вже зможете побачити цю книгу на сторінках нашого сайту, на стендах Форуму видавців і в номінації "Найкраща книга Форуму-2014."Нові надзвичайні, трохи моторошні, але як завжди захопливі пригоди звичайної дівчинки Соні та незвичайно чудового чудовиська на прізвисько Чу.

Тож готуйтеся! Рожеве чудовисько вже близько! 

 

 

           Джатаки — це казки про тварин, птахів та риб, чарівні казки, притчі, історичні перекази, створені у Давній Індії. Джатаки створювалися на основі ранньобуддійського фольклору як оповіді про попередні втілення Будди, який, перш ніж стати Буддою, народився 550 разів. У кожній джатаці Будда (Бодгісатва) постає у певній подобі — тваринній, пташиній, людській чи божественній.

          Талановита українська ілюстраторка Яна Гранковська пропонує своє прочитання джатак. Кожна казка — це мовби окрема вистава за участю ляльок-маріонеток, яких смикає за ниточки, мабуть, сам Будда. Ілюстраторка зодягає героїв не лише в індійські, а й у китайські шати, оскільки джатаки як популярний вид народної творчості створювали у всіх країнах буддійського світу (у Китаї буддизм — одна з трьох провідних релігій). Власне найдавніші джатаки також збереглися у давньокитайських і тібетських перекладах. Джатаками, зокрема, любить послуговуватися у своїх проповідях Далай-лама ХІV. Протягом тисячоліть джатаки були джерелом для виховання глибоких моральних якостей: доброти, співчуття, великодушності, відмови від насильства, самопожертви, милосердя, чесності, вірності, любові до звірів та птахів.

          Це перше в Україні видання джатак у перекладі та переказі для дітей.
Книгу вже номіновано на звання "Найкраща книга Форуму-2014."


     Наступна новинка - з Дорослої серії, хоча її варто прочитати і молоді.

          Про ці події багато вже написано, проте це тема, яку ніколи не можна забувати. Назва повісті молодого письменника Марка Рудневича "Я з Небесної Сотні" говорить сама за себе і не потребує зайвих пояснень.

             19-річний студент Макс зі Сміли легко й відверто оповідає про своє життя — про навчання, однокурсників, родину, про свою кохану дівчину Іванку. Але стається Майдан, і Макс зі своїм другом-однолітком їде до Києва.     

          Це повість про три вирішальні доби на Майдані. Ви згадаєте все, ви ще раз переживете ті тривожні дні і, мабуть, будете плакати, і ще довго пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли...


           Поттеромани, чекати вже недовго! "Фантастичні звірі та де їх шукати" від майстрині магії Джоан Ролінґ вже в дорозі: ідуть, повзуть, летять і являються.

           Жодна чаклунська родина в країні не обходиться без примірника «Фантастичних звірів». Відтепер маґли теж матимуть нагоду дізнатися, де живе квінтолап, що їсть пухканець і чому не варто залишати молоко для кнарла. Кошти з продажу цієї книжки віддадуть у фонд «Comic Relief», а отже, всі ті гривні й ґалеони, які ви сплатите за неї, сотворять чари, потужніші за будь-яку чаклунську магію. Якщо ж і це не переконає вас розлучитися з грішми — що ж, тоді можу лише сподіватися, що принаймні якийсь перехожий чаклун, побачивши, як вас атакує мантикор, виявить більше чуйності. (Албус Дамблдор)           

 

           Кажуть, що все нове - це добре забуте старе.

          От і наше видавництво вирішило повернутися до класики українських казок і видало одну з найвідоміших казок Івана Франка "Фарбований Лис." А на додачу ще й оздобило її неперевершеними ілюстраціями Костя Лавра.

Добре відома нам усім з дитинства казка про хитрого лиса Микиту, який вирішив обдурити своїх товаришів. Навіть утрапивши в страшну халепу, хитрому Лисові вдається обернути все на свою користь.

Додаткових пояснень, мабуть, цей твір не потребує.

 

Вже завтра ці книги можна буде знайти на сторінках нашого сайту і замовити. 

А ще краще - завітати до нас на Форум видавців і потішити нас своєю присутністю, а себе - новою книгою ;)

 

Щиро Ваші,

команда Abababooks.com.ua