Серія для молодших школярів поповнилася відразу аж трьома новинками!

 

Заключна частина захопливого пригодницького детективу від майстра загадок Андрія Кокотюхи. 

У Криму, на темному дні загадкової бухти, лежить «Сом» — один із перших підводних човнів Українського Чорноморського флоту. Майже сто років тому його затопила команда, щоб він не дістався ворогам молодої Української держави.На борту «Сома» — справжній скарб, що може розкрити чимало таємниць і змінити уяву про один із героїчних епізодів нашої історії. Але що за чудовисько стереже вхід до цієї бухти? І хто ще полює за цим підводним скарбом, аби заволодіти ним і знищити таємницю?

Неочікувані зустрічі, небезпеки, знахідки, ну і, звичайно ж, скарби - все це ви знайдете у "Таємниці підводного човна." А от головну загадку ви дізнаєтесь, лише прочитавши книгу. ;)

 

Новий роман про українського Робіна Гуда від Олександра Гавроша.

Неймовірні пригоди опришка — «Розбійник Пинтя у Заклятому місті» — перша в українській літературі казкова хроніка, заснована на реаліях українських народних казок Карпатського регіону. Це запрошення в захопливу, сповнену небезпек і неймовірних перевтілень мандрівку у Закрайсвіття, де разом із шляхетним розбійником Пинтею діють нові друзі та вороги — Прунслик, Чорний лицар, Церцерушка, Зелений заєць, дракон Шаркань, Ґанджі-баба та багато інших...

 

І найголовніше поповнення - це четверта книга від видатного валійського письменника, автора романів, казок і новел, написаних як для дорослих, так і для дітей, Роальда Дала.

"ВДВ" - це не просто казка. Веселі, зворушливі і моторошні пригоди семиметрового велетня та маленької дівчинки Софії давно стали настільною книжкою для юних читачів Західної Європи та США.

Софія та ВДВ вирішили втілити один надзвичайно сміливий план, який має порятувати людей від почварних велетнів-людожерів... Серед героїв книжки — англійська королева, головнокомандувач військово-повітряних сил, велетні — Тілогриз, Костохруст, Угорлоковтач та інші.

Всі книги вже доступні на нашому сайті. Поспішайте придбати їх першими!

 

П.С. А от "Чудове чудовисько", на яке всі найбільше чекали, на жаль, ми так і не встигли випустити до Форуму. Але не хвилюйтесь, зовсім скоро ви вже зможете його прочитати! Слідкуйте за новинами ;)